כרטיסים פארק הציפורים + האקווריום הלאומי (כולל סיור מודרך)

בכרטיס זה תוכלו להכנס אל פארק הציפורים וגם אל האקווריום הלאומי עם סיור מודרך! הנאה מובטחת לכל הגילאים! כרטיס זה מקנה כניסה אל פארק הציפורים וגם אל האקווריום הלאומי עם הדרכה! פארק ציפורים במלטה עם יותר מ-200 מינים וגם אקווריום מרהיב עם כרישים!

בית הציפורים במלטה מכיל יותר מ-200 מינים וסוגים שונים של ציפורים ובעלי חיים אקזוטיים בפארק הציפורים ובאקווריום הלאומי של מלטה במפרץ סנט פול תוכלו לראות גם בתי גידול של ציפורים ועוד.

בכרטיס זה תקבלו סיור מודרך בפארק ראו פלמינגו, שקנאים, ברבורים, חסידות, ינשופים, תוכים וציפורים שחיים באושר עם קנגורואים, אנטילופות, מרקטות, איילים, מרמוסים ועוד!

לפרטים והזמנת כרטיסים לחצו כאן!

למדו על בתי הגידול השונים של הציפורים והיבטים אחרים בחיי הציפורים. תשמעו כיצד ציפורים שונות מזדווגות, מקננות, מטילות ביצים, נודדות ועוד.

לאחר מכן סעו לאקווריום הלאומי של מלטה בטיילת הציורית של מפרץ סנט פול. התקרבו לדגים הים תיכוניים, וראו העתקים וממצאים היסטוריים שנמצאו רק בים סביב האיים של מלטה. תראו כרישי קצות שחורים, כרישי קרניים, קרניים, צלופחים ומינים אקזוטיים אחרים החיים באוקיאנוס ההודי. ואפילו תלכו דרך מנהרה מתחת למים.

משך הפעילות כ-4 שעות!

איסוף מהמלון שלך או מנקודת מפגש קבועה מראש במפרץ סנט פול כלולה במחיר הכרטיס!

לפרטים והזמנת כרטיסים לחצו כאן!

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במלטה מתחילה כאן