חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלטה פאס – MALTA PASS | כרטיס ההנחות של מלטה וגוזו

מלטה פאס – MALTA PASS הינו כרטיס הנחה במשך 10 יום במלטה: 50% הנחה על אטרקציות מובילות..פשוט לחסוך כסף בטיול עם כרטיס אחד!

כרטיס ההנחות של מלטה יספק לכם הנחה עד 50% בלמעלה מ -150 מקומות במלטה עם כרטיס הנחה במשך 10 ימים במלטה. ליהנות מגישה לכמה מהסיורים המובילים, המוזיאונים והפעילויות של האי, כולל מסעדות, ספורט ימי ועוד בהנחה גדולה.

לפרטים נוספים על מלטה פאס והזמנת הכרטיס לחצו כאן!מלטה 

הכרטיס שלך יימסר למלון שלך במלטה, מוכן לאיסוף בקבלה. ניתן למסור את הכרטיס תוך 24 שעות מרגע הרכישה. צריך לספק את פרטי הלינה כאשר מבצעים את ההזמנה למשלוח באתר.

הכרטיס יהיה בתוקף מהתאריך שתבחר ליום הראשון לגמישות מירבית. הכרטיס הוא הנחה של עד 50% בלמעלה מ -150 מקומות כולל לאטרקציות המובילות באי, מוזיאונים, מסעדות, סיורים ואפילו אוטובוסים תיירות הופ-און הופ-אוף.

כל כרטיס מכסה את המחזיק (בעל הכרטיס) + 1 אורח מלווה + עוד 3 ילדים (מתחת לגיל 12), מה שהופך את הכרטיס "מלטה פאס" לבחירה המושלמת עבור משפחות.

כרטיס הנחות תיירים במלטה

בין אם תרצו ליהנות מהשמש והים בשייט בסירות, לקחת חלק בפעילויות ספורט ייחודיות של מים או לחקור את ההיסטוריה של האיים, הכרטיס יחסוך לכם כסף. פדו אותו בכל מקום שאתם מגיעים בין אם במסעדות או בין אם במוזיאונים, בסיורים, יקבים וכו' כדי לחוות את הכל ובזול יותר מכולם.

כל כרטיס מועבר עם חוברת כיס ייחודית A6, המסבירה את מיטב הטיפים על האיים המלטיים, ואילו הנחות תוכלו לנצל.

הכרטיס מקנה גם הנחות על השכרת אופניים, אופנוע והשכרת רכב, שייט בסגוויי ידידותי לסביבה, או טיולי ג'יפים מלאים באקשן.

• כרטיס ההנחה במלטה תקף ל 10 יום מתחילת התאריך שתבחר בתאריך ההתחלה
• ההנחות מיועדות לשימוש ללא הגבלה במהלך תוקף הכרטיס
• בעל הכרטיס, אורח אחד ועד 3 ילדים מתחת לגיל 12 זכאים להנחות

לפרטים נוספים על מלטה פאס והזמנת הכרטיס לחצו כאן!

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במלטה מתחילה כאן

דילוג לתוכן