קפה דל מאר

קפה דל מאר במלטה (Café Del Mar Malta) הוא המקום להיות בו אחרי צהריים ובשקיעה..המקום הופך למועדון ומסיבה אחת גדולה שכל הצעירים נמצאים בה..מומלץ לא לפספס את המסיבות וההופעות של ימי ראשון!

מלטה מהממת וכדאי לקחת את כל האטרקציות שהאי מציע רק ככה תוכלו להכיר ולדעת..אחד הדברים שאסור לפספס הוא קפה דל מאר. זוהי בריכה ומסעדה הנמצאות על חוף הים. יש פה המון המלצות על המקום הזה, וזה אכן שווה! ממליצה מאוד לבדוק באתר של המקום וללכת ביום או בערב שיש בו הופעה לטעמכם. אנחנו בחרנו ללכת ביום של ג'אז. היה מדהים.. משלמים לפי הכיסא אותו אתם בוחרים לקחת – החל מ20 אירו. ממליצה ללכת ולבדוק איפה יש צל ואז לבחור את סוג המיטה לפי התנאים בשטח ולא להזמין מראש מהאתר. אנחנו לקחנו את הכיסאות נוח המרופדים, במקום שווידאנו שלא מפנים לטובת ההופעה. ניתן לבלות שם יום שלם בכייף, אנחנו בחרנו את שעות אחה"צ המוקדמות עד הלילה, כך הספקנו את השקיעה, להשתכשך בבריכה השווה ולהנות מההופעה (מתחילת ההופעה ועד למחרת לא ניתן להיכנס לבריכה). לסיום אכלנו במסעדה של המקום ונהנינו מאוד – בהחלט ממליצה.

מקום מדהים שנקרא קפה דל מאר בימי ראשון מומלץ להגיע כבר ב3-4 בצהריים כי יש מסיבה ממש בשקיעה. השימוש בבריכה בבוקר עד אחה"צ, ההופעות בערב (ואין אפשרות יותר להיכנס לבריכה). בעיניי הכי כייף לשלב – להגיע בארבע אחהצ בערך ולצאת בשבע-שמונה. כדאי ללכת ביום שיש הופעה בסגנון שאתם אוהבים. יש פירוט באתר האינטרנט שלהם https://cafedelmar.com.mt/

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במלטה מתחילה כאן