סיור “חיי הלילה של מלטה” (סבב ברים, פאבים ומועדונים)

צעירים שאוהבים לצאת ולשתות? זה הטיול המושלם שלכם שיציג לכם את חיי הלילה של מלטה בצורה הטובה ביותר! סיור “חיי הלילה של מלטה” (סבב ברים, פאבים ומועדונים) הנקרא גם “Pub Crawl” הוא מה שכל אחד ואחת חייבים בטיול במלטה!

התנסו בחיי הלילה המדהימים של מלטה בסריקת פאב של מחוז הבילוי הפופולרי בפייסוויל בסנט ג'וליאן, וגלו כמה ממקומות השתייה הטובים באי. בהתחלה מגיעים לבר הראשון וכמובן המגניב עם נוף לקו הרקיע של סנט ג'וליאן, שם תפגוש את שאר חברי הקבוצה שלך ותיצור חברים חדשים מרחבי העולם.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן!

כאן תוכלו להסתכל מעל גגות סנט ג'וליאן בזמן שאתם נהנים מצילום חופשי ושותים כוס פרוסקו נוצצת או כל משקה אחר לבחירתכם. מתמנגלים עם המקומיים כשאתם הולכים ברחובות פייסוויל ובקרו בפאבים ובמועדונים שבחרתם. הרוויחו מהידע המקומי של מדריכים שמכירים את כל המקומות והאנשים ויכולים להיות גמישים בהתאם למה שהקבוצה שלכם מעדיפה.

קבלו משקה קבלת פנים בחינם בכניסה בכל מקום שתלכו אליו ותוכלו ליהנות מהנחות על משקאות אחרים במשך כל הלילה. הערב יסתיים במועדון הלילה הגדול ביותר באי ולכם כמובן יש כרטיס בכניסה VIP, יחד עם גישה לאזור פרטי עם שירות בקבוקים. זה הזמן לחגוג ולרקוד את כל הלילה עד לשעות המוקדמות בבוקר..ככה מבלים במלטה כמו מלכים ומלכות!

מה כולל כרטיס? 
4 משקאות קבלת פנים בחינם + גישה למועדון האחרון, עם זמן סגירה של 6 בבוקר + כניסה VIP + הנחות בברים ובמועדונים

• חובה להביא תעודת זהות תקפה עם הוכחת גיל (מעל גיל 17) – או דרכון בתוקף.
• במקומות מסוימים תהיה מוזיקה רועשת קחו בחשבון אם אתם סובלים

לרכישת כרטיסים לחצו כאן!

כמה דברים שצריך לדעת:

אם אתם לא אוהבים אלכוהול אז כנראה שפחות תאהבו את המשקאות החינמיים כי הם חזקים מאוד כי מצפים שתהנו ותשתכרו בהתאם..

המועדונים שמבקרים בהם במלטה מעט קטנים אך שמגיעים למועדון האחרון זה השואו ושם הכל קורה המוזיקה שם נהדרת וחוגגים שם באמת עד השעות הקטנות של הלילה..תיאורטית אם אתם יודעים לאן לצאת אז אתם לא צריכים את הסיור אבל אם אתם רוצים לבוא ולהכנס בלי בעיות ולהגיע למקומות השווים באמת באיזור אז הסיור מצוין עבורכם! כמו כן הסיור זו דרך נפלאה להכיר בנים או להתחיל עם בנות מכל העולם!

לרכישת כרטיסים לחצו כאן!

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במלטה מתחילה כאן