הקרנבל של מלטה (קרנבל המסכות)

פסטיבל מוזיקה במלטה
פסטיבל המוזיקה העממית במלטה
22 באוגוסט 2019
מלונות במלטה
מלטה טיפים לישראלים
22 באוגוסט 2019

הקרנבל של מלטה (קרנבל המסכות)

קרנבל מסכות ותלבושות במלטה

קרנבל מסכות ותלבושות במלטה

קרנבל במלטה הוא לא משהו שכדאי לפספס..במקום לנסוע לברזיל יש לכם במרחק טיסה קצר קרנבל מסכות , תחפושות וריקודים ברמה גבוהה מאוד! הקרנבל במלטה נקרא Malta Carnival ויש לו מסורת עתיקה מאוד – הוא נחגג מאז שנת 1535, שנים בודדות לאחר הגעת מסדרו של סנט ג’ון לאי. במהלך השנים, הפך הקרנבל למסורת חשובה וכיום, כולו חגיגה אחת צבעונית ומרהיבה. הקרנבל נמשך מספר ימים, עובר במיקומים מרכזיים בעיר ומונה אלפי אנשים, משתתפים וצופים. רקדנים בלבוש חגיגי, תחפושות, במות נעות, בובות ענק, תזמורות ולהקות – אלו בין השאר האטרקציות הגדולות של הפסטיבל השמח.

פסטיבל תחפושות ומסכות במלטה הוא פשוט חוויה של פעם בחיים!

קרנבל המסכות במלטה נערך באופן מעניין – המשתתפים בו נחלקים לקבוצות, כאשר לכל קבוצה סגנון ריקוד ולבוש ייחודי משלה. פני הרקדנים מכוסים באיפור אומנותי או מסכות גרוטסקיות במיוחד, והחגיגות נמשכות גם לאחר רדת החשיכה, אז בובות הענק המלוות את התערוכה זוהרות באורות צבעוניים. האוכל המסורתי בקרנבל כולל שקדים צבעוניים מצופים בסוכר ועוד שפע של מאפים, שקדים ופירות הדר. בסיום ימי החגיגות, נערכת תחרות מרגשת בין קבוצות הרוקדים ודגמי הענק המשתתפים בתערוכה.

מיקום: וולטה, גוזו.

מרכז הפעילות של הקרנבל הוא וולטה, אך לערים ואיזורים אחרים יש גירסא משלהם לחגיגות הקרנבל שהיא קצת יותר מצחיקה ובעלת אופי שונה..לכן מומלץ לבקר גם בגוזו.

תאריכי הפסטיבל:
21/02/2020 – 25/02/2020  בין השעות: 10:00 – 23:30

מלטה למטיילים
מלטה למטיילים
מלטה למטייל הישראלי - הפורטל הכי טוב באינטרנט למטיילים ישראלים במלטה!

Comments are closed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות